Ζούμε Αρμονικά ΜΑΖΙ_ Καλύβα Αικατερίνη Σύμβουλος Εκπαίδευσης 3ης εκπ. περ. Μεσσηνίας

ΖΟΥΜΕ ΑΡΜΟΝΙΚΑ ΜΑΖΙ 2023-2024 Σύμβουλος Εκπαίδευσης 3ης εκπ. περ. ΔΙΠΕ Μεσσηνίας (padlet.com)

Ζούμε Αρμονικά ΜΑΖΙ-  Καλύβα Αικατερίνη, Σύμβουλος Εκπαίδευσης 3ης εκπ.περ. Μεσσηνίας

Οι Εκπαιδευτικοί όλων των ειδικοτήτων της πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης των Σχολικών Μονάδων (3ης εκπ.περ.) παρουσίασαν συνεργατικά Εκπαιδευτικά Προγράμματα και Εκπαιδευτικές Δράσεις για την πρόληψη σχολικού εκφοβισμού και για τη διαμόρφωση, καλλιέργεια, ανάπτυξη σχέσεων εμπιστοσύνης, συνεργασίας, αλληλεγγύης μεταξύ των μελών των Σχολικών Κοινοτήτων -Μάθησης και Πρακτικής, την Πέμπτη 19 Ιουνίου 2024, στο φιλόξενο χώρο του 1ου Δ.Σ. Καλαμάτας.
Αικατερίνη Καλύβα
Σύμβουλος Εκπαίδευσης (ΠΕ70)