Σε συνέχεια της συμμετοχής των μαθητών μας στους διαγωνισμούς "ΘΑΛΗΣ", "ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ" και "ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ" της Μαθηματικής εταιρείας την Πέμπτη 18 Απριλίου 2024 πραγματοποιήθηκε η βράβευση του μαθητή μας της Β' λυκείου Γκουτζίκα Ορέστη και της μαθήτριας της Γ' Γυμνασίου Μποντέ Ελισάβετ. Η βράβευση έγινε στο χώρο του Διεθνούς Πανεπιστημίου Ελλάδος στα πλαίσια διεξαγωγής της Μαθηματικής εβδομάδας 2024. Τους μαθητές υποστήριξαν οι μαθηματικοί Λυκείου και Γυμνασίου αντίστοιχα.
2024-04-19