Το Αριστοτέλειο Κολλέγιο στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο-Στρασβούργο.
Ομάδα μαθητών του Αριστοτελείου Κολλεγίου, ως Senior & Junior Ambassadors του προγράμματος European Parliament Ambassador School (EPAS) επισκέφτηκαν το Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο στο Στρασβούργο. Αυτή η επίσκεψη ήταν μία πραγματική «κατάδυση» στην καρδιά της Ευρωπαϊκής Δημοκρατίας, ως επίσημοι “Πρεσβευτές του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου”. Η μέρα ξεκίνησε νωρίς το πρωί, με τους μαθητές/τριεςΠερισσότερα →